Tájékoztatás a szülőknek és a játékosoknak az edzések látogatásáról

Egy nyilatkozat kitöltése szükséges hozzá.

Tisztelt Szülők, Gondviselők, Sportolók!

A kormányrendelet és a helyi operatív törzs határozata, továbbá a sportlétesítményt üzemeltető Hírös Sport Nonprofit Kft. vezetésétől kapott tájékoztatás alapján Egyesületünk vezetése úgy döntött, hogy 2020. május 12. napjától elindítjuk az edzéseket.

Természetesen kollégáink és sportolóink egészségének védelme érdekében, Egyesületünk minden óvintézkedés betartása mellett is kéri a Szülő/Gondviselő/Sportoló hozzájárulását, az edzések látogatásához.

Az edzéseken való részvételhez kérem, hogy az alábbiakban csatolt nyilatkozatot aláírva, az edzésre érkezéskor leadni szíveskedjenek.

Kecskemét, 2020.05.11.  

S. Juhász Attila, a KLC elnöke

 

Az egyesületünk által bevezetett edzéslátogatási szabályok ITT olvashatóak!

Szerző: Nyitray András

Kapcsolódó dokumentumok