A Mercedes-KLA korosztályos csapatai szerdán több edzőmeccset is játszottak, melyeken vegyes eredményeket értek el a fiatalok.
U19: Mercedes-KLA – Paks 1-3 (Pusztai)
Bódi Attila: Még mindig az ismerkedés időszakában járunk a srácokkal, nem igazán tudjuk még azt játszani, amit szeretnénk. Formálódik a csapat, de természetesen bosszantó, hogy nem tudunk eredményesebbek lenni. A munkát beleteszik a srácok, de fejben nagyon sokat kell javulnunk. Több koncentrációra, taktikai fegyelemre, összepontosításra lesz szükség a folytatásban. Kapu előtt sajnos nagyon vékonyak vagyunk egyelőre, hiába voltak legalább helyzeteink.
U17: Mercedes-KLA – Újpest 4-1 (Schildkraut 2, Kovács P., Lukács)
Csima Gyula: Volt egy 15 perces holtpontunk, de át tudtunk lendülni ezen. Ezt leszámítva végig jól játszottunk, megérdemelt győzelmet arattunk. Ennek értékét növeli, hogy egy velünk egy szinten lévő együttessel találkoztunk.
U16: Mercedes-KLA – Újpest 1-6 (Kovács T.)
Nagy Lajos: Nagyon gyenge napot fogtunk ki, fáradtan mozogtunk, ráadásul egy elég jó ellenféllel találkoztunk. A védekezésünk és a támadójátékunk sem működött ezúttal, így reális a vereség. Sokat kell még dolgoznunk, de bízom benne, hogy a mélyponton ezzel túlvagyunk, jobb eredményeket érünk el a jövőben.
U15: MTK – Mercedes-KLA 3-0
Márton Pál: A múlt héthez képest sikerült előrébb lépnünk, tisztes helytállást produkáltunk a tavalyi második ellen.
U14: MTK – Mercedes-KLA 7-1 (Kovács)
Lóczi Péter: Az MTK minőségben fölénk nőtt ezen a napon, fáradtan és hit nélkül futballoztunk. Ennek ellenére ez a meccs is jól szolgálta a felkészülést, hiszen erős ellenféllel találkoztunk.
Szerző: KLC/kecskemetilc.hu