RUK: Újabb tornára kerül sor Baján jövő vasárnap

2018.06.01.

A Rónai Sándor Emléktornán több korosztályban versenyeznek majd a csapatok, háromban ismét a Minősített Utánpótlás Központok (MUK) válogatottjai mérik össze tudásukat június 10-én.

ruk

A kecskeméti tornához hasonlóan, ezúttal is az U11, U10 és U9-es korosztályokban neveznek régiós válogatottak, a lebonyolítás ezúttal körmérkőzéses formában fog zajlani. A kecskeméti alközpont keretei már ki is alakultak, az alábbiakban olvasható csapatokkal áll fel a KLC-KTE SI MUK.

A tornát Baján, a Vasvári Pál utcai sporttelepen rendezik június 10-én (vasárnap), megnyitó 9:30-kor. Az első meccseket 10:00-kor kezdik, eredményhirdetés 15:00-kor.

A csapatok a Széktói Stadion sárga öltözőjénél találkoznak vasárnap reggel, indulás 7:30-kor!

KLC-KTE SI U11 MUK válogatott

Kapusok:

Lehotai Ákos (SC Hírös-Ép), Farkas Levente (Kiskunfélegyháza)

Mezőnyjátékosok:

Czumbil Mihály, Gyenes Róbert, Szűcs Szilárd, Fleig Áron, Keindl Kristóf (mind SC Hírös-Ép), Dinók Attila, Gyapjas Botond, Petényi Kevin, Nagy Bence Márk (mind KLC-KTE SI), Lőrincz Mátyás (Kiskunfélegyháza).

Edzők: Pelikán István (SC Hírös-Ép)

KLC-KTE SI U10 MUK válogatott

Kapusok:

Baranyi Zétény (UFC), Roza Zétény (KLC-KTE SI),

Mezőnyjátékosok:

Laczkó Máté, Hegedűs Marcell, Dóka Dávid (mind KLC-KTE SI), Iványi Zente, Kobela Patrik, Gajdos Márk, Szebellédi Bátor (mind SC Hírös-Ép), Hoffmann Csanád, Fürj Bence, Simon Bálint (mind UFC)

Edzők: Péntek József (KLC-KTE SI), Kitl Zoltán (SC Hírös-ÉP)

KLC-KTE SI U9 MUK válogatott

Kapusok:

Németi Nataniel Ádám, Lázár Benedek (mindkettő KLC-KTE SI)

Mezőnyjátékosok:

Pulai Péter, Czéh Barnabás, Baranyi Dominik, Papp Kálmán, Lőrincz Bertalan, Veréb Balázs, Nagy Máté Gábor (mind KLC-KTE SI), Ónodi Nándor (SC Hírös-Ép)

Edzők: Verebélyi Gábor (KLC-KTE SI)

Megye II. észak
1. Kerekegyháza 32
2. Kecskeméti LC 30
3. SC Hírös-Ép 25
4. KHTK II. 25
5. Kunszállás 23
6. Lakitelek 20
7. Tiszaalpár 18
8. Kiskunmajsa 16
9. Nyárlőrinc 15
10. Izsák 14
11. Pálmonostora 13
12. Hetényegyháza 12
13. Helvécia SE 10
14. Vasutas SK 4
Részletes tabella
Közösség
Facebook