Menetrend

U19 II. osztály (ősz):

08.26., MKLA – Sopron 3-3

09.02., Veszprém – MKLA 4-0

09.09., MKLA – Grosics Akadémia 4-1

09.16., Vasas – MKLA 2-0

09.23., MKLA – Gyirmót 2-1

09.30., Békéscsaba – MKLA 2-1

10.07., MKLA – Kaposvár 1-2

10.14., ZTE – MKLA 3-4

10.21., MKLA – Paks 3-0

10.28., Szolnok – MKLA 2-2

11.04., MKLA – PMFC 3-2

11.11., DVTK – MKLA 12-4

11.18., MKLA – UTE 5-1

11.25., MKLA – Spartacus 1928 1-3

12.02., Újpest FC – MKLA 4-1

Tavaszi szezon: 

02.24. (szombat): Sopron – MKLA 4-0

03.03. (szombat): MKLA – Veszprém 7-4

03.10. (szombat): Grosics Akadémia MKLA 0-5 

03.16. (péntek): MKLA – Vasas 0-2

03.24. (szombat): Gyirmót – MKLA 3-2

03.31. (szombat): MKLA – Békéscsaba 2-2

04.07. (szombat): Kaposvár – MKLA 5-0

04.14. (szombat): MKLA – ZTE 1-3

04.21. (szombat): Paks – MKLA 3-1

04.28. (szombat): MKLA – Szolnok, 10:00

05.05. (szombat): PMFC – MKLA, 12:00

05.12. (szombat): MKLA – DVTK, 12:00

05.19. (szombat): UTE – MKLA, 10:00

05.06. (szombat): Spartacus 1928 – MKLA, 13:00

06.02. (szombat): MKLA – Újpest FC, 14:00

 

U17-U16 II. osztály:

08.26., Sopron – MKLA, 1-2 és 1-5

09.02., MKLA – Veszprém, 4-0 és 3-2

09.09., Grosics Akadémia – MKLA 0-3 és 1-2

09.16., MKLA – Vasas 2-2 és 2-0

09.23., Gyirmót – MKLA 0-1 és 1-3

09.30., MKLA – Békéscsaba 1-0 és 1-1

10.07., Kaposvár – MKLA 0-1 és 1-1

10.14., MKLA – Paks 0-2 és 2-2

10.21., Szolnok – MKLA 0-4 és 2-2

10.28., MKLA – PMFC 4-1 és 0-2

11.04., DVTK – MKLA 3-1 és 2-1

11.11., MKLA – UTE 0-2 és 2-3

11.18., ZTE – MKLA 1-2 és 4-1

11.25., Újpest FC – MKLA 2-2 és 0-1

12.02., MKLA – Spartacus 1928 2-0 és 1-2

Tavaszi szezon: 

02.24. (szombat): MKLA – Sopron 4-1 és 0-0

03.03. (szombat): Veszprém – MKLA - elmaradt 

03.10. (szombat): MKLA – Grosics Akadémia 0-0 és 1-0

03.17. (szombat): Vasas – MKLA 0-1 és 4-0

03.24. (szombat): MKLA – Gyirmót 2-2 és 4-0

03.31. (szombat): Békéscsaba – MKLA 0-0 és 3-0

04.11. (szerda): MKLA – Kaposvár 2-0 és 1-1

04.14. (szombat): Paks – MKLA 1-1 és 2-0

04.21. (szombat): MKLA – Szolnok 0-1 és 2-0

04.27. (péntek): PMFC – MKLA, 12:00 és 14:00

05.05. (szombat): MKLA – DVTK, 14:00 és 12:00

05.12. (szombat): UTE – MKLA, 12:00 és 10:00

05.19. (szombat): MKLA – ZTE, 14:00 és 12:00

05.26. (szombat): MKLA – Újpest FC, 12:00 és 10:00

06.02. (szombat): Spartacus 1928 – MKLA, 13:00 és 13:00

 

U15-U14 II. osztály:

09.02., Soroskár – MKLA 0-2 és 0-8

09.09., MKLA – Gloriett SE 5-1 és 3-0

09.16., Vác – MKLA 2-2 és 0-8

09.23., MKLA – III. Kerület 9-1 és 17-0

10.01., (vasárnap): Angyalföldi SI – MKLA 2-2 és 0-7

10.07., MKLA – Dunakanyar SE 6-0 és 8-0

10.14., Monor – MKLA 0-5 és 0-9

10.21., MKLA – Goldball 1-2 és 11-1

10.28., Ikarus – MKLA 0-3 és 2-5

11.04., MKLA – Budaörs 5-1 és 12-1

11.11., Budai FC – MKLA 6-1 és 0-9

11.18., MKLA – Újpest FC 3-1 és 4-1

11.24. (péntek), Szolnok – MKLA 0-3 és 1-5

Tavaszi szezon: 

03.10., MKLA - Soroksár 2-0 és 6-0

03.17., Gloriett – MKLA  - elhalasztva

03.25., MKLA – Vác 0-0 és 5-1

04.03., III. Kerület – MKLA 3-3 és 0-10

04.07. (szombat), MKLA - Angyalföldi SI 1-1 és 10-0

04.15. (vasárnap), Dunakanyar SE – MKLA 2-3 és 0-17

04.21. (szombat), MKLA – Monor 5-0 és 11-0

04.28. (szombat), Goldball – MKLA, 10:00 és 12:00

05.06. (vasárnap), MKLA – Ikarus, 12:00 és 10:00

05.12. (szombat), Budaörs – MKLA, 12:00 és 10:00

05.19. (szombat), MKLA – Budai FC, 14:00 és 12:00

05.26. (szombat), Újpest FC – MKLA, 15:00 és 17:00

06.02. (szombat), MKLA – Szolnok, 12:00 és 10:00

 

U13-U12 regionális bajnokság:

09.09., Hódmezővásárhely – MKLA 0-6 és 5-2

09.16., MKLA – Karcag 16-2 és 9-1

09.23., Gyula – MKLA 0-19 és 4-0

09.30., MKLA – Törökszentmiklós 10-1 és 3-0

10.07., Békéscsaba – MKLA 4-0 és 6-0

10.14., MKLA – Békéscsaba 9-0 és 0-0

10.21., Orosháza – MKLA 0-11 és 1-4

10.28., MKLA – Cegléd 5-0 és 2-0

11.04., Szolnok – MKLA 2-1 és 0-2

Tavaszi szezon: 

03.11., MKLA - Hódmezővásárhely 14-0 és 1-1

03.17., Karcag - MKLA 0-10 és 1-9

03.24., MKLA - Gyula 9-0 és 2-1

03.31., Törökszentmiklós - MKLA 0-9 és 0-1

04.07. (szombat), MKLA - Békéscsaba LA 2-5 és 2-2

04.14. (szombat), Békéscsaba UFC - MKLA 2-4 és 1-1

04.22., (vasárnap), MKLA - Orosháza 9-0 és 4-0

04.29. (vasárnap), Cegléd - MKLA, 14:00 és 15:30

05.05. (szombat), MKLA - Szolnok, 13:30 és 12:00


Leány U19 kiemelt bajnokság:

09.02., MKLA – Győr 1-3

09.10., (vasárnap), Airnergy – MKLA 2-0

09.16., MKLA – Videoton 0-6

09.30., Haladás – MKLA 2-4

10.07., MKLA – Astra 0-2

10.14., Kókai FNLA – MKLA 4-0

11.04., MKLA – DVTK 6-0

11.11., MTK – MKLA 8-1

11.19., MKLA – FTC 0-1


Leány U16 keleti csoport:

09.03. (vasárnap): MKLA – Vasas 18-0

09.16., Airnergy – MKLA 0-3

10.01. (vasárnap): MKLA – Kelen 2-2

10.15. (vasárnap), MKLA – Astra 2-0

10.28., Újpest FC – MKLA 0-7

11.02., Hatvan – MKLA 1-7

11.04., Vasas – MKLA 2-0