20 év után városi derbi, Soltvadkertre utazik a Kecskeméti LC – heti program

2017.09.27.

Pikáns rangadóra kerül sor vasárnap a megye II-ben, ugyanis a KLC-KTE SI a Hírös-Ép csapatát fogadja a Széktói műfüves pályáján. Utoljára 1997-ben a KTE – KSC párharc alkalmával csapott össze két kecskeméti csapat bajnoki meccsen (szigorúan nézve persze a Hetényt is illik megemlíteni), ráadásul a mostani találkozó is történelmi lesz, hiszen felnőtt szinten még nem találkozott egymással a két egyesület tétmérkőzésen.

klcHa a Jánoshalma újra botlik, a megye I-es csapat pedig nyer Soltvadkerten, akkor kevesebb meccset játszva is élre állnak

A megye II-es derbi előtt szombaton a Kecskeméti LC is pályára lép a megye I-ben, Szabó Tibor csapata idegenben száll harcba a pontokért Soltvadkerten. Mivel a Jánoshalma csak döntetlent játszott Kunszálláson, egyedül a lila-fehérek maradtak hibátlanok, így egy újabb győzelemmel tovább erősíthetik pozíciójukat.

Az utánpótlásban csak az U14-es „C” csapat lesz szabadnapos, míg az U16-os együttesek szerdán egymás ellen játszottak rangadót, melyet az „A” keret nyert 5-0-ra, így ők dupláznak is. Szintén teljes fordulót rendeznek az akadémisták számára, a lányok is újra pályára lépnek.

09.26. (kedd):

U16: KLC-KTE SI „A” – KLC-KTE SI „B” 5-0

09.29. (péntek):

U14: KLC-KTE SI „A” – Kunszállás, 16:00 (Széktói 3-as pálya)

09.30. (szombat):

Mercedes-KLA:

U19: Békéscsaba – Mercedes-KLA, 11:00

U17-U16: Mercedes-KLA – Békéscsaba, 12:00 és 10:00 (Széktói 2-es pálya)

U13-U12: Mercedes-KLA – Törökszentmiklós, 11:30 és 10:00 (Széktói 3-as pálya)

U11-U10: Kölyökliga (Tolna), 14:00

U9: Bozsik „C” torna (Műkertvárosi Sportcentrum), 9:00

U19 (lányok): Haladás – Mercedes-KLA, 11:00

Megyei foci:

Megye I.: Soltvadkert – Kecskeméti LC, 16:00 (ifi: 13:45)

U14: Jászszentlászló – KLC-KTE SI „B”, 10:00

10.01. (vasárnap):

Mercedes-KLA:

U15-U14: Angyalföldi DSI – Mercedes-KLA, 12:00 és 14:00

U16 (lányok): Mercedes-KLA – Kelen SC, 14:00 (Széktói 2-es pálya)

Megyei foci:

Megye II.: KLC-KTE SI – SC Hírös-Ép, 16:00 (ifi: 13:45) - Széktói műfű

U16: KLC-KTE SI „A” – Kerekegyháza, 15:00 (Széktói 3-as pálya)

U16: Lajosmizse – KLC-KTE SI „B”, 10:00